KONST / Litografier / Grafiskt blad 13351053
nr 1335 1053
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, Sverige. "Zebra". Signerad, numrerad EA 4/5. Oramat löst blad. Motivet: ca 28x38 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:32:38
17/6 19:29:29
450 kr
27/6 20:27:27
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer